Dne 28.2.2019 jsme se vydali do HSM -  výroby těchto strojů do Wolfeggu. Už ráno jsme pokukovali po traktoru, který se měl za malý okamžik nakládat. Něco mi na něm však chybělo. Neměl naleštěná okna a chyběly mu blatníky. My jsme ale nechtěli předávat nebo i nakládat stroj s nekompletní výbavou na stroji, a proto jsme požádali techniky, ať blatníky na stroj namontují a skla traktoru přeleští, aby stroj přijel kompletně vybavený jak má být. 
Po těchto úkonech přijel za chvíli dopravce Hynčica s.r.o., se kterým jsme naložili traktor na podval a řidič kamionu ho pořádně upevnil. Věděli jsme, že řidič kamionu s traktorem je u zákazníka cca v 9:00 ráno.

Druhý den to bylo náročnější. Povolali jsme ještě kolegu Petra, aby nám s vykládkou stroje pomohl, jelikož jsme já i Vráťa byli objednaní už 3 měsíce k lékaři a zrušení termínu by nebylo vůbec vyhovující. My na místo k zákazníkovi přijeli nakonec s 30ti minutovým zpožděním, ale nikomu to nevadilo. Traktor právě sjížděl z podvalu. Umístila jsem na kapotu mašličku a předání stroje mohlo začít. Vráťa proškolil operátora z BOZP, ovládání stroje a seznámil ho s návodem. Poté se přesunuli k traktoru, kde začalo podrobnější vysvětlování ovládání traktoru. Operátor měl už sice před tímto strojem HSM 704, ale ovládání tohoto traktoru bylo trošku jiné, než ve starším modelu  a také byl tento traktor více vybaven. 

Po školení jsme namotali do stroje lana a předali jsme nářadí a dárečky.

Přejeme mnoho štastných mth :) 

a níže pár fotek a video :)

 

Pája K.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti