Výrobce HSM, aneb Hohenloher Spezial-Maschinenbau GmbH & Co.KG je firma zabývající se vývojem, stavbou a prodejem lesní techniky již více než padesát let. 
Hlavní část výrobního programu je ve městě Wolfegg pár kilometrů u Bodamského jezera v Německu. Další výrobní závod se nachází v Sehmě - kousek od Vejprt. Tady se staví hlavně malé vyvážečky a 4 kolové traktory.
Servisní středisko a sklad náhradních dílů se nachází v Neu - Kupfer též v Německu.
Celková roční produkce je okolo 120 strojů.

Máme většinou poslední dobou dotazy:
lze na vyvážečku dát klembank   ( svěrný oplen)  - ANO, řeší se to vyndavacími klanicemi + místo druhé a třetí klanice se na rychlovýměnné desce posadí svěrný oplen. Přestavba operátorovi zabere 10 minut.
můžu mít na vyvážečce přibližovací naviják - ANO,  jednobubnový naviják Adler je možné namontovat. Umístění je potom pod rukou v rámu, lano je vyvedené dozadu.
na jakém principu pracuje synchronizace pojezdu s trakčním navijákem - stroj se přepne tlačítkem do synchromodu a vše se ovládá pouze plynem a přepínáním směru jízdy - dopředu / dozadu. Vše si dělá stroj sám - navíjí lano, odvíjí lano, přidává zátěž na navijáku.
můžu přibližovat dřevo trakčním navijákem -  nedoporučujeme. naviják by se měl používat pouze na trakční způsob jízdy. Navíc by se musela mačkat na vysílačce tlačítko odvíjení. Nemá vytahovač.
lze dát na traktor/vyvážečku/kombi mašinu harvestorová hlavice - ANO - na veškeré tyto stroje lze dát hlavice. Buď pak máme stroj jako univerzální - hlavice / drapák, nebo si hlavici na stroj necháme namontovat a vypustíme z výbavy svěrný oplen/klanice. Co se týká varianty - drapák / hlavice, HSM má speciální rychloobjímku. Výměna pak zabere 15 minut. 

u jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu pro vás na telefonu  nebo na emailu prodej@sunforest.eu  
 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti