Upravit stránku

Máme nová trička a nové samolepky

Když sedím u zákazníků, vždy mě zajímá jejich názor. Nelíbili se jim naše stránky, takže jsme je totálně překopali, zmodernizovali atd.. Potom byl požadavek na více videí, což se snažím splnit, co se dá..... a budete koukat, co jsem si pro vás nachystala a připravila...... jen to chce chvíli čas.
Naposledy jsme se bavili s operátory, že mají zájem o trička s mašinkou, ve které jezdí a chtějí si dát na auta samolepky. S jednou opravdu ochotnou firmou jsem se tedy domluvila na výrobě triček, a představa byla jednoduchá - tedy alespoň jsem si myslela. Nakreslit obrázky mašinek, které jsem zadala pánovi z Brna..... ( ten se na to však po 3 strojích naprosto vykašlal a nekomunikuje)..... takže 3 stroje máme.
TRIČKA - Chtěla jsem aby obrázek na tričku byl uprostřed - na prsou, dále pod naše logo, a vzadu na tričku logo HSM a Sun Forestu.  To samé vzniklo i na rukávu a vy nejen že se můžete podívat na naší stránku, kde se trička nalézají ( zde) ale můžete si je i zakoupit. Nebo se nenápadně zmínit před manželkami a kamarády. Vždyť jsou za velmi přijatelnou cenu :)

SAMOLEPKY - Zvolili jsme kulatou samolepku s mašinkou, logem HSM, logem Sun Forest a v hnědé barvě. Mě se moc líbí. Materiál je velice kvalitní a silný, takže vám na autě vydrží 5 let..... pokud se nerozhodnete 4-kolového mazlika vyměnit za jiného.... podívat se můžete (zde)

 

tak snad se vám budou naše novinky líbit :) 

Nahoru