Upravit stránku

Návštěva z Rakouska a nové video svahové vyvážečky

Minulý týden nás navštívil operátor z Rakouska, který se živí především prací na svahové technologii. On sám jezdí na HSM 208F Steilhang 14 tun, a společně se svým bratrem, který je operátorem svahového harvestoru HSM 405H3 Steilhang, zpracovávají nahodilé těžby u města Graz.

Operátora z vyvážečky jsme požádali, aby se přijel na naše stroje podívat, a následně i pomohl našim zákazníkům v jejich terénech maximálně využít speciální svahovou technologii. Po ukázkách zpracování jsme měli možnost i zjistit, jak perfektně vyladit tyto stroje v našich terénech a podmínkách. Operátor z Rakouska seřídil naše stroje aby byly maximálně využitelné v opravdu těžkých svazích.

Nakonec jsme se rozhodli vám natočit video a to přímo z HSM 208F 14 tun Steilhang , kde je krásně vidět sklon kopce. Opravdu hodně náročný terén, se kterým si náš stroj hravě pohrál:) video bylo natočeno u Rajnochovic na pozemku vlastníka ARCIBISKUPSTVÍ OLOMOUCKÉ.

Pokud sjedete níže, můžete se na video podívat:)

předání použitého stroje HSM 208F

Poslední lednový den jsme přivezli do ČR zákazníkovi použitý stroj HSM 208F 11 tun, avšak zadní část stroje byla na nápravách 14 tun a i koš byl upraven na vození 14tun :) Mašina byla perfektně vybavená. Našli jsme tam silnou ruku od Epsilonu S110F100 -  s délkou 10 metrů, má naklápění sloupu u hydraulické ruky. Dále naviják jednobubnový Adler s tažnou silou 7 tun. U koše bylo provedení i na svěrný oplen, který se velice rychlým způsobem dá vyměnit za druhou a třetí klanici. Ostatní klanice s klecí je ovšem také sundavací, tudíž je to opravdu stroj na všechno:)

Máme nová trička a nové samolepky

Když sedím u zákazníků, vždy mě zajímá jejich názor. Nelíbili se jim naše stránky, takže jsme je totálně překopali, zmodernizovali atd.. Potom byl požadavek na více videí, což se snažím splnit, co se dá..... a budete koukat, co jsem si pro vás nachystala a připravila...... jen to chce chvíli čas.
Naposledy jsme se bavili s operátory, že mají zájem o trička s mašinkou, ve které jezdí a chtějí si dát na auta samolepky. S jednou opravdu ochotnou firmou jsem se tedy domluvila na výrobě triček, a představa byla jednoduchá - tedy alespoň jsem si myslela. Nakreslit obrázky mašinek, které jsem zadala pánovi z Brna..... ( ten se na to však po 3 strojích naprosto vykašlal a nekomunikuje)..... takže 3 stroje máme.
TRIČKA - Chtěla jsem aby obrázek na tričku byl uprostřed - na prsou, dále pod naše logo, a vzadu na tričku logo HSM a Sun Forestu.  To samé vzniklo i na rukávu a vy nejen že se můžete podívat na naší stránku, kde se trička nalézají ( zde) ale můžete si je i zakoupit. Nebo se nenápadně zmínit před manželkami a kamarády. Vždyť jsou za velmi přijatelnou cenu :)

SAMOLEPKY - Zvolili jsme kulatou samolepku s mašinkou, logem HSM, logem Sun Forest a v hnědé barvě. Mě se moc líbí. Materiál je velice kvalitní a silný, takže vám na autě vydrží 5 let..... pokud se nerozhodnete 4-kolového mazlika vyměnit za jiného.... podívat se můžete (zde)

 

tak snad se vám budou naše novinky líbit :) 

Nahoru