Upravit stránku

Na návštěvě v Rakousku

Byli jsme se podívat za našimi kamárády na nové svahové stroje HSM 405H3 Steilhang a 208F Steilhang, oba stroje mají v sobě zabudovaný naviják se 450m lana pro práci v prudkých svazích. Je jen škoda, že na fotografiích ten svah není tak hezky vidět, jako byla realita. Tyto stroje mají už nový typ motoru Volvo Penta

předána mašinka HSM 208F 9 tun

Dne 27.2.2020 jsme předali firmě HSM 208F 9 tun v barvě na přání - zeleno-černé. Stroj má 4 válcový motor, otčonou třetí klanici a 4tou sundavací.  Ve stroji najdete i naviják umístěný v rámu pro přibližovaní dřeva. 

máme nový kalendář

Máme krásný nový kalendář na rok 2020-2021 se stroji, které jsme dodali v roce 2018-2019. Takže Vaše stroje v něm určitě najdete :)

na kalendáře se můžete těšit na výstavách, nebo od našich servisních techniků, prodejců a také k Vám dojdou v případě objednávek z našeho webu:)

Návštěva z Rakouska a nové video svahové vyvážečky

Minulý týden nás navštívil operátor z Rakouska, který se živí především prací na svahové technologii. On sám jezdí na HSM 208F Steilhang 14 tun, a společně se svým bratrem, který je operátorem svahového harvestoru HSM 405H3 Steilhang, zpracovávají nahodilé těžby u města Graz.

Operátora z vyvážečky jsme požádali, aby se přijel na naše stroje podívat, a následně i pomohl našim zákazníkům v jejich terénech maximálně využít speciální svahovou technologii. Po ukázkách zpracování jsme měli možnost i zjistit, jak perfektně vyladit tyto stroje v našich terénech a podmínkách. Operátor z Rakouska seřídil naše stroje aby byly maximálně využitelné v opravdu těžkých svazích.

Nakonec jsme se rozhodli vám natočit video a to přímo z HSM 208F 14 tun Steilhang , kde je krásně vidět sklon kopce. Opravdu hodně náročný terén, se kterým si náš stroj hravě pohrál:) video bylo natočeno u Rajnochovic na pozemku vlastníka ARCIBISKUPSTVÍ OLOMOUCKÉ.

Pokud sjedete níže, můžete se na video podívat:)

Nahoru