Upravit stránku

máme nový kalendář

Máme krásný nový kalendář na rok 2020-2021 se stroji, které jsme dodali v roce 2018-2019. Takže Vaše stroje v něm určitě najdete :)

na kalendáře se můžete těšit na výstavách, nebo od našich servisních techniků, prodejců a také k Vám dojdou v případě objednávek z našeho webu:)

Návštěva z Rakouska a nové video svahové vyvážečky

Minulý týden nás navštívil operátor z Rakouska, který se živí především prací na svahové technologii. On sám jezdí na HSM 208F Steilhang 14 tun, a společně se svým bratrem, který je operátorem svahového harvestoru HSM 405H3 Steilhang, zpracovávají nahodilé těžby u města Graz.

Operátora z vyvážečky jsme požádali, aby se přijel na naše stroje podívat, a následně i pomohl našim zákazníkům v jejich terénech maximálně využít speciální svahovou technologii. Po ukázkách zpracování jsme měli možnost i zjistit, jak perfektně vyladit tyto stroje v našich terénech a podmínkách. Operátor z Rakouska seřídil naše stroje aby byly maximálně využitelné v opravdu těžkých svazích.

Nakonec jsme se rozhodli vám natočit video a to přímo z HSM 208F 14 tun Steilhang , kde je krásně vidět sklon kopce. Opravdu hodně náročný terén, se kterým si náš stroj hravě pohrál:) video bylo natočeno u Rajnochovic na pozemku vlastníka ARCIBISKUPSTVÍ OLOMOUCKÉ.

Pokud sjedete níže, můžete se na video podívat:)

předání použitého stroje HSM 208F

Poslední lednový den jsme přivezli do ČR zákazníkovi použitý stroj HSM 208F 11 tun, avšak zadní část stroje byla na nápravách 14 tun a i koš byl upraven na vození 14tun :) Mašina byla perfektně vybavená. Našli jsme tam silnou ruku od Epsilonu S110F100 -  s délkou 10 metrů, má naklápění sloupu u hydraulické ruky. Dále naviják jednobubnový Adler s tažnou silou 7 tun. U koše bylo provedení i na svěrný oplen, který se velice rychlým způsobem dá vyměnit za druhou a třetí klanici. Ostatní klanice s klecí je ovšem také sundavací, tudíž je to opravdu stroj na všechno:)
Nahoru