Naše produkty naviják SAPI a pomocný naviják velmi zjednodušují pracné pracovní kroky. Zjistěte více o tom, jak naše inovace mohou urychlit vaše pracovní procesy. 

Univerzální pomocník při práci v lese - lesnický naviják SAPI od HAFO HAFO

S lesnickým navijákem SAPI od HAFO můžete pohodlně stahovat i dřevo ležící mimo dosah jeřábu - ruky. Integrovaný systém rychlé výměny umožňuje instalaci bez použití nástrojů na různých zařízeních. Díky malé hmotnosti lze naviják SAPI přenášet a použít kdekoli.

Lesnický pomocný naviják od HAFO 
Snadné navíjení lana - pomocí hydraulického pomocného navijáku od HAFO

Hydraulický pomocný lanový naviják byl vyvinut pro montáž na lesnické lanové navijáky, aby se práce v lese výrazně usnadnila. Díky integrovanému aktivnímu výstupu lana nikdy nemusíte táhnout těžké lano navijáku ani ocelový řetěz do kopce. S naším pomocným navijákem můžete překonat vzdálenost až 170 metrů daleko snadněji než kdykoli předtím.

A také do kopce nebo přes skalnatý nebo drsný terén. Tímto způsobem zdvojnásobíte téměř dvakrát pracovní výkon. A je to pro pracovníky také mnohem méně únavné.

Proč HAFO?

 • Nejvyšší kvalita
  Kvalita je pro výrobce HAFO  důležitá, takže všechny navijáky jsou práškově pozinkované.

 • Přenosný systém navijáků
  Vyvinuli první přenosný hydraulický naviják včetně montáže bez nářadí.

 • Vysoká regionální přidaná hodnota.
  Celá produkce je vyráběna v Rakousku, jednotlivé komponenty pocházejí výhradně od evropských dodavatelů (Made in Europe).

 • Jedinečný bezpečnostní blok MMB
  s integrovanou ochranou proti převrácení. Zabraňuje neúmyslnému vtažení lana, sledování uvolněného lana tak není nutné.

 • Speciálně vyvinuté plastové lano
  Navíjecí lano bylo speciálně vyvinuto pro naše navijáky. A navíc: lze ho rychle a snadno spojit na místě!

 • od tradice k budoucnosti
  Od tradice do budoucnosti - to pro nás nejsou prázdná slova. Jsme lesníci třetí generace a prakticky jsme v lese vyrostli. Vyvíjíme se z praxe, pro praxi

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti