Na této stránce naleznete přehled výrobců značek: HSM, Kotschenreuther, Koller, Silvatrade
 

Výrobce HSM, aneb Hohenloher Spezial-Maschinenbau GmbH & Co.KG je firma zabývající se vývojem, stavbou a prodejem lesní techniky již více než padesát let. 
Hlavní část výrobního programu je ve městě Wolfegg pár kilometrů u Bodamského jezera v Německu. Další výrobní závod se nachází v Sehmě - kousek od Vejprt. Tady se staví hlavně malé vyvážečky a 4 kolové traktory. Dále tato firma nabízí kombinované stroje 6 nebo 8 kol, harvestory do probírek 4 nebo 6 kol a  také velké 8mi kolové varianty.  Sklad náhradních dílů se nachází v Neu - Kupfer též v Německu.
Celková roční produkce je okolo 120 strojů.

Společnost Kotschenreuther existuje již více než 60 let. Zaměřuje se vždy na inovace a spolehlivost. Na trhu je Kotschenreuther velice známý. je to lesní traktor, který působí všestranně, rychle a nákladově efektivně.  V České Republice můžete v lesích potkat zatím starší modely, jako je K125, K135, K175. Nejnovější modely jezdí hlavně v Německu, nebo Rakousku.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti