Měli jsme zadání od našeho zákazníka - sehnat použitý stroj HSM 805F kombi. Nejlépe s maximální možnou výbavou, která půjde a také aby byla hezká. Pokaždé, když nám přišel email s nějakým strojem, modlila jsem se, aby to byl zrovna on. Jenže se nám toto přání nějak nedařilo vyplnit. Když se stroj objevil, buď cena neodpovídala, nebo byla mašina hned prodaná. Chtěli jsme našemu zákazníkovi splnit sen mít jednou tuto mašinu. 
Po půl roce se objevila. Zákazníkovi jsme hned napsala zprávu a jeli jsme se na ni podívat. HSM 805 kombi po opravdu velikých opravách, kde byly vyměněny hlavní komponenty. Stroj dostal i nový kabát a na první pohled na nás svítil :) 
Stroj jsme zkontrolovali a zákazník měl zájem si ho přivést k sobě domů. Byli jsme nápomocni při vyřizování leasingu a všech řešeních pro tuto realizaci. Dne 9.11.2018 jsme tohoto kombika nakládali u předchozího majitele v odpoledních hodinách v Německu. 
V pravé poledne 12.11.2018 jsme na stroj a dopravní společnost Hynčica s.r.o. čekali u Olomouce, abychom mohli řidiče správně navigovat ke složení. Po něm proběhlo školení z ovládání stroje a majitel už vyváží kubíky v Olomouckém kraji :)

 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti