HSM 904S

 • popis stroje v základní výbavě
 • Motor : Iveco Common Rail Turbo Diesel, TIER 3A, 6ti válec o výkonu 121 kW,

 • Hydrostaticko – mechanický pohon je od firmy Rexroth. Jedná se o osvědčený typ pojezdového čerpadla a pojezdového motoru. Velkou výhodou je jízda bez nutnosti řazení a velká brzdná síla. Ta se využije hlavně při přibližování z dlouhých kopců, kde je nutné neustále přibržďovat nožní brzdou. Tento systém je doplněn dvou-stupňovou přídavnou převodovkou od německého výrobce NAF.
  Pohon se dále převádí na nápravy NAF s koncovým převodem. Jedná se o nejlepší nápravy na trhu. Samozřejmostí jsou 100% uzavíratelné mechanické uzávěrky. Uvnitř integrované lamelové brzdy jsou v olejové lázni.

  Hydraulický systém se skládá z pracovního čerpadla (naviják atd.), pojezdového čerpadla (pouze hydrost. pohon), pojezdového motoru (pouze hydrost. pohon), nouzového čerpadla a jednoho rozvaděče-  v přední části stroje (ovládá štíty, zatáčení a ost. funkce). 
 • Pneumatiky  Nokian Logger King LS-2 23.1-26, na přání je možné zvolit si jiného výrobce
  Elektrický systém je napájen 90A alternátorem nebo 2 x 56Ah suché a bez- údržbové Optima baterie. Elektrická instalace je od firmy Neumatic. 
 • Rám traktoru je vyroben z vysoce-pevnostních ocelí. V rámu je integrována nádrž oleje a nafty. V přední části je umístěn motor, pohon, nádrže a kabina. V zadní části je naviják. Obě části jsou spojeny otočným kloubem  a písty zatáčení. Tyto jsou oproti konkurenci velmi silné a skované před případným poškozením. Obě části se vyznačují velmi přehledným uspořádáním rozvodů oleje a elektriky. Při konstrukci byli kladeny velké nároky na celkovou stabilitu stroje, snížení těžiště a dlouhou životnost. Rozdělení hmotností je 60% přední a 40% zadní část.
  Přední štít je na předním rámu a je 2300m šíře.
 • Zadní šít je vyroben z několika druhů materiálů a je zvedán díky dvěma silnými pístnicím. V horní části jsou umístěny průchody lan. Šíře štítu je 2270mm, lze si vybrat i širší za příplatek

 • Navijáky Adler  Jednoduchá konstrukce a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost, bez velkých nároků na údržbu. Tažná síla je v základním provedení HY20- 0, 2x10 tun, kam je možné dát 14mm lano o délce 100metrů. Na přání lze zvolit i silnější naviják. Navijáky jsou dodávané bez lan.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti