Upravit stránku

HSM 805F kombi

 • V základní výbavě naleznete
  Motor Volvo Penta 4 válec, TIER 4final, 129 kW (175 koní)

  Hydrostaticko mechanický pohon Rexroth serie 71, Jedná se o osvědčený typ pojezdového čerpadla a pojezdového motoru. Velkou výhodou je jízda bez nutnosti řazení a velká brzdná síla. Ta se využije hlavně při přibližování z dlouhých kopců, kde je nutné neustále přibržďovat nožní brzdou. Tento systém je doplněn dvou-stupňovou přídavnou převodovkou od německého výrobce NAF.

  Prostorná bezpečnostní kabina je přezkoušená ROPS, FOPS a OPS. Kabina je dobře odhlučněná, vybavená topením a automatickou klimatizací v jednom vzduchovém rozvodu, elektricky otočným odpruženým vyhřívaným sedadlem  s veškerým ovládáním pojezdu a hydraulické ruky, umožňující práci ve všech pozicích natočení. Na sedadle je umístěný barevný informační display a ovládání plynu s brzdou. Ovládání jízdy je na otočné podlaze sedadla.
  Rám traktoru je vyroben z vysoce-pevnostních ocelí. V rámu je integrována nádrž oleje a nafty. V přední části je umístěn motor, pohon, nádrže a kabina. V zadní části je naviják, hydraulická ruka a klanice. Obě části jsou spojeny otočným kloubem s integrovanou stabilizací a písty zatáčení. Tyto jsou oproti konkurenci velmi silné a skované před případným poškozením. Obě části se vyznačují velmi přehledným uspořádáním rozvodů oleje a elektriky. Při konstrukci byli kladeny velké nároky na celkovou stabilitu stroje, snížení těžiště a dlouhou životnost. Rozdělení hmotností je 60% přední a 40% zadní část
  Pneumatiky vepředu jsou Nokian Forest King TRS LS – 2 23.1-26
  Pneumatiky vzadu Nokian Forest King TRS L-2 710/40-22.5
  Celková šíře stroje 2670 mm
  Naviják ADLER – dvou-bubnový, HY 16-SG – 2x8 tun dodávaný bez lan, pro délku lana 100 metrů 14 mm, Naviják má vlastní ovládací hydraulický okruh, který pracuje s tlakem pouze 90-110 bar. Všechny magnety a měřící body jsou umístěny na přehledném a lehce dostupném místě. Jednoduchá konstrukce a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost, bez velkých nároků na údržbu. Navijáky jsou dodávané bez lan.
  První klanice odnímatelná, druhá klanice přesunutelná na vzdálenost 2,35 m; 3,15 m a 3,7 m.
  Hydraulická ruka Epsilon M70F80 s délkou 8 metrů + drapák Epsilon FG43S
  Kamera 7 palců s barevným monitorem
  Nosnost 9 tun
Nahoru