HSM 805Harv

 • V základní výbavě naleznete:
  Silný čtyř-válcový
  motor Volvo Penta Common Rail Turbo Diesel, TIER 4F, o výkonu 129kW - 175 koní, se vyznačuje dlouhou životností, nízkou spotřebou a velkým výkonem .

  Hydrostaticko – mechanický pohon je od firmy DANA 319. Jedná se o osvědčený typ pojezdového čerpadla a pojezdového motoru. Velkou výhodou je jízda bez nutnosti řazení a velká brzdná síla. Ta se využije hlavně při přibližování z dlouhých kopců, kde je nutné neustále přibržďovat nožní brzdou. Tento systém je doplněn dvou-stupňovou přídavnou převodovkou od německého výrobce NAF.
  Nápravy  - planetové nápravy NAF vepředu, vzadu jsou tandemové nápravy ( Bogielift).
 • Hydraulický systém je naplněn syntetickým esterem Panolin HLP SYNTH s kleenoil mikrofiltrací WGK 1. Tento systém má výhodu v prodloužené výměně až na 4000 Mth, v závislosti na aktuálním stavu oleje. Jedná se o ekologický olej nejvyšší kvality.
 • Pneumatiky  Nokian Nordmann Forest TRS L-2 700/55-34 , a na bogie nápravách jsou pneu 710/40-22.5. Šíře stroje 2550mm

 • Hydraulická ruka je v tomto provedení Epsilon S110R80, s délkou 8 metrů s hlavicí Waratah H412 Na přání zákazníka je možné si však vybrat silnější ruku s jinou hlavicí.
   
 • tento harvestor je možný i v 4 kolové verzi
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti