Upravit stránku

Firma Sun Forest byla založena 9.3.2007 panem Vratislavem Balounkem. 

Vratislav Balounek se rozhodl prodávat tyto stroje HSM v České Republice, jelikož tyto stroje znal z dřívější doby, kdy s nimi pracoval v Německu jako operátor. 

HSM, aneb Hohenloher Spezial-Maschinenbau GmbH & Co.KG je firma zabývající se vývojem, stavbou a prodejem lesnické mechanizace již více než padesát let. Hlavní část výrobního programu je věnována speciálním lesním kolovým traktorům . Další částí je výroba vyvážecích traktorů  a harvestorů. Výroba a montáž všech strojů probíhá ve dvou výrobních závodech v Německu.  Celková roční produkce je okolo 120 strojů.

Stroje HSM jsou velmi kvalitní a robustní stroje určené k práci v silném jehličnatém a listnatém dříví. Vybavení strojů a jejich konstrukce umožňuje nasazení ve všech druzích terénů.Stroje HSM můžete potkat kdekoliv v Evropě dokonce i v Americe.

Po strojích HSM jsme potřebovali do nabídky zahrnout i traktory, které budou na rychlé přejezdy. Proto jsme zvolili výrobve Kotschenreuther, který má také sídlo v Německu. Jsou to stroje, které jsou postavené na John Deere traktorech a Kotschenreuther dělá jejich nástavbu. 

Z lanovek jsme zvolili výrobce Adler. Ten montuje svoje stroje v hale hned vedle výrobce strojů HSM. Jeho lanovky naleznete v ČR, na Slovensku, ale i v Rakousku, Německu a dalších zemích. Lanovka může být ovládaná z kabiny, nebo naopak přes vysílačku z venčí. Minimální délka trati je 500 metrů. 

Každý lesák, který pracuje na svém stroji občas potřebuje i nějaký doplněk ke svému 4, až 6-ti válcovému miláčkovi. Proto jsme zahrnuli do naší nabídky i sortiment drapáků, indexátorů, rotátorů, kolopásů, řetězů a mnoho dalšího. Pro radost každého nabízíme i dárkové předměty jako jsou hrnečky, oblečení HSM, trička Sun Forest s mašinou a podobně. 

Věnujeme pozornost našim zákazníkům a snažíme se vyhovět téměř každému přání. 

Nahoru